Aktuális állásajánlatok:

Szakács kollégák jelentkezését várjuk éttermünkbe!

Kreatív, tapasztalt, kihívásokat kedvelő kollégák jelentkezését várjuk!

Feladatok:
• egy jól irányítható csapattal (kézilány és tanulók), tiszta technológiai folyamatokkal, jóízű és ízléses formában elkészíteni és tálalni az ételeket.
• koordinálni a súrlódásmentes munkavégzést a konyha összes egységében.
• megteremteni a rendet, tisztaságot a konyhában és az ahhoz tartozó helyiségekben, a magas színvonalú, szakmailag korrekt és pontos munkavégzést
• folyamatos fejlődés mind technikailag, mind az előírások terén

Elvárások:
• szakma iránti szeretet, alázat és elhivatottság,
• motivált, kreatív szemlélet,
• nyitott, tanulékony személyiség,
• pozitív, támogató hozzáállás a kollégákkal

Elengedhetetlen:
• ebben a munkakörben szerezett tapasztalat és végzettség
• érvényes tüdőszűrő lelet, egészségügyi kiskönyv

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem, biztos megélhetés
• megfelelő mennyiségű szabadidő
• családias környezet
• hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezését személyesen: (1139 Budapest, Országbíró utca 44-46)
telefonon: + 36-70-411-7605
e-mailben: info@premiumcafe.hu címre várjuk érdeklődéssel!